Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
[Postaci w ?wiecie gry wiadomo?ci oficjalne]
Autor Wiadomość
Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-11, 10:16   [Postaci w ?wiecie gry wiadomo?ci oficjalne]

1.Hrabina Jewangielina von Karloff – Koza
2.Mme Syrena – Dzas
3.dr Euforia – Lathea
4.ks. Vicali – Hellzen
5.sir Richard Redford – Ben
6.Tarik Al-Nizar An-Nasir Sayf Ad-Din Abu-Jussuf Al-Muzzafar ibn Fahldan – Xarin
7.Pan Andersen – Vonen
8.dr Feuerhoff – Kuba
9.Cristobal – Bezjimienny
10.Aleister Crowley – Czedol
11.Dante al Waazar – Ordos
12.Dunkan – Velazkez
13.Frau Hauptsturmfuhrerin dr Julia Hallervorden - Charzynka
14.Markiza Caterina Maria di Lorenzo de Scarpa – Aga
15.Crasus – Azrael
16.Aeron – Sliff
17.Markiz Hermann von Heizinger - Kris
18.Karl Hermann "Ozo" - Slide
19.Jon Von der Agerr - Red
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-05-05, 12:49, w całości zmieniany 6 razy  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-17, 10:41   

ble. kolejne zmiany tutaj.

Dzas wskoczy?a na Mme Syren?, wywalili?my Lance'a i Francesc?.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-17, 12:17   

Krótki opis jak powinny wygladac stroje

1.Hrabina Jewangielina von Karloff – Koza

Wytworna suknia, gotycka/barokowa, nieco staromodna. Gorsety, ró?aniec, wydatny cyc.

2.Mme Syrena – Dzas

Równie? wydatny cyc, ale bardziej ekstrawagancko ;)

3.dr Euforia – Lathea

Cyc zdecydowanie ukryty. Mo?e by? kitel, lecz nie musi. Fajnie jakby? doda?a lekko brokatem si? ma?nij, w?osy w nie?adzie, troche takich, wiesz jakich dodatków:) Ma by? mistycznie.

4.ks. Vicali – w?tek dorzucony do jednej z ról postaci, które zostan? napisane pó?niej

Koloratka. Obowi?zkowa.

5.sir Richard Redford – Ben

Frak, laska, pasowa?by w?s ;) mo?na domalowa?.

6.Tarik Al-Nizar An-Nasir Sayf Ad-Din Abu-Jussuf Al-Muzzafar ibn Fahldan – Xarin

Turban, szersze spodnie, takie ?mieszne luzna koszula.

7.Pan Andersen – Vonen

Koszula z tymi no.. falbanami, pier?cie? na palcu by si? przyda?. Mo?e by? laska. Zegarek (busola?)

8.dr Feuerhoff – Dolin

Strój nazisty/lekarza.

9.Cristobal – Bezjimienny

Drewniana noga i hak zamiast r?ki. Stary nie wiem jak to zrobisz. Ubiór pirata.

10.Aleister Crowley – Czedol

Garnitur, laska, okulary, symbole okultystyczne. Ksi?ga Thelemy ;-)

11.Dante al Waazar – Ordos

Poszarpana odzie?, blizny, rany na ciele, charakteryzacja, ju? wiesz jaka.

12.Dunkan – Velazkez

D?ugie, pow?óczyste szaty. Najlepiej jasne.

13. posta? usuni?ta
14.Frau Hauptsturmfuhrerin dr Julia Hallervorden - Charzynka
Fura?erka i jechane;)
15.Herr Sturmbannfuhrer Josef Schreck- mroq (nieobecny)
16.Mme Greta Mas?ow – Urlem

Orientalny strój.

17.Markiza Caterina Maria di Lorenzo de Scarpa – Aga

Suknia.

18.Crasus – Azrael

Wygl?da jak duch.

19.Wolfgang Fenix – Tower

Klasyczny garnitur

20.Mme Galatella de Sylvine - Inka

Suknia.

21.Aeron – Sliff

Czapka pilotka, gogle.

22. posta? usuni?ta

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-04-24, 07:37   

Kochani na li?cie powy?ej jest ostateczny mam nadziej? rzut i rozdanie postaci. Czy kto? zg?asza zastrze?enia/pytania?

Velazkez 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-24, 15:12   

Eeee ale jakie pow?óczyste szaty:P?

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-24, 16:02   

Co? w stylu Merlina, tak mniej wi?cej.

Azrael 

Wysłany: 2009-04-24, 16:48   

Móg?bym prosi? o troch? dok?adniejsze wskazania co do wygl?du postaci/stroju... Bo "wygl?da jak duch", to troche ogólne stwierdzenie, i nie wiem do ko?ca jak dobrac stój... By?bym wdzi?czny za wskazówki...

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-24, 16:50   

Azrael napisał/a:
Móg?bym prosi? o troch? dok?adniejsze wskazania co do wygl?du postaci/stroju

Najlepiej bia?e prze?cierad?o w ramach togi, takiej jak nosili Rzymianie. (we? jakie? agrafki, by to spi?? przy ramieniu)

Kaym 
Cz?onek Noctem

Wysłany: 2009-04-24, 19:48   

Postacie zosta?y rozes?ane. Nie wszystkie maj? w historii uwzgl?dnione wady i zalety. Dostaniecie je przed LARPem na identyfikatorach, tak jak statystyki. W razie jakichkolwiek pyta? pisa? na gadu. do ok 24:00 b?d? na bank.

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-02, 11:26   

Witamy na rozdaniu ról w Tajemnicach! Czas rozpocz?? Gal?!

Pan Czas, Pani Sen oraz Pani ?mier? maj? przyjemno?? powita? wszystkich w drugim rozdziale Tajemnic: Zmierzchu Królów

1. Dante al Wazaar - (Ordos) dzisiaj ju? nazywany Rakszas? Pe?ni, jego w?adc?. Nieco zmieni? styl bycia, nie jest ju? nieogarni?tym, w?ciek?ym kotem, lecz wynios?ym, pe?nym dumy Rakszas?. Niektórzy mówi?, ?e woda sodowa uderzy?a mu do g?owy po tym jak osi?gn?? w?adz? i wyprowadzi? swój naród z niewoli Ouroborosa. Jedno jest pewne wprowadzi? w swoim ?wiecie polityk? izolacjonizmu i nie przepada za obcymi istotami w Pe?ni. Niektórzy uwa?aj? go nawet za rasist?. Nosi si? w obszernych, drogich strojach,przewa?nie z turbanem na g?owie i mas? ozdób.

2. Aleister Crowley - (Czedol) ten Pan nieszczególnie zmieni? si? od ostatniego spotkania. Nadal nosi elegancki garnitur, r?kawiczki, magiczne medaliony, eleganck? laseczk? i wygl?da wci?? na piorunuj?co przystojnego i epatuj?cego m?odo?ci?... mimo i? min??o dobre 10 lat od czasu kiedy ostatnio si? widzieli?cie. Nadal znany jest z doskona?ej znajomo?ci zagadnie? okultyzmu.

3. Cristobal Montoya - (bazjimienny) podobno ostatnio umar? ha? Nic bardziej mylnego od niedawno towarzyszy naszej przesympatycznej, m?odej okultystce... nadal nie ma nogi, ani r?ki, a z jego brzucha wylewa si? co jaki? czas krew... ot takie tam efekty specjalne.

4. Dunkan - (Velazkez) rozdarty pomi?dzy Midgardem, a Pe?ni? druid nie wiedzia? przez d?ugi czas co ze sob? zrobi?, a? w ko?cu obj?? honorow? funckj? Ambasadora Midgardu w Pe?ni. Wygl?d zewn?trzny nie uleg? szczególnej zmianie, cho? widocznie postarza? si? i posiwia?.

5. Jewangielina von Karloff - (Olena) po odegnaniu z jej cia?a starego Karloffa wiele si? nie zmieni?a. Nadal jest m?oda, cho? dzisiaj ?mia?o mo?na stwierdzi?, ?e wygl?da na dojrza??, dominuj?c? kobiet?. Jej szyj? zdobi pentagram, zmieni? si? tak?e sposób w jaki mówi?a. Wyra?nie wyczuwa si? w niej pewno?? siebie, wy?szo??, ambicj?, inteligencj?. Wyra?nie czu? od niej tak?e wo? siarki...

6. ks Vicali - (Hellzen) co zadziwiaj?ce ten m??czyzna równie? niewiele si? zmieni?. Jego lico wci?? jest zastraszaj?co blade, lecz nosi si? ju? znacznie pewniej. Co dzia?o si? z nim przez te ostatnie lata? Nikt nie wie.. znikn?? na d?ugo. Niektórzy powiadaj?, ?e p. ?mier? powierzy?a mu pot?g? Nawii. Ile w tym jest prawdy?

7. Tarik - (Xarin) cho? nadal jego rysy twarzy zdradzaj? bliskowschodnie pochodzenie, to skóra znacznie poszarza?a, w?a?ciwie sta?a si? ca?kiem szara, on za? sta? si? nieco bardziej anemiczny, cho? by? mo?e bardziej genialny ni? kiedy rozpoczyna?a si? wojna. Stój oczywi?cie nawi?zuj?cy do pochodzenia.

8. Aeria aen Lyria/dr Euforia - (Lathea) kiedy powróci?a do Nigdzieb?d? jej dawny, pe?en ?wietno?ci wygl?d powróci?. Jej twarz jest roz?wietlona, nosi mnóstwo ozdób, filigranowych i delikatnych.. tak jak to elfy. Jej twarz wyra?a skupienie i surowo??. Tak samo jak jej ubiór, mimo i? nosi delikatne elfie szaty, to wci?? niepozbawione praktycyzmu i wygody. Powrócila na elfi tron Neverhere i nadal zw? j? Królow? ?niegu... zapewne nie bez powodu...

9. Markiza Caterina Maria di Lorenzo de Scarpa - (Agnieszka) jej losy do?? powolnie skierowa?y j? w stron? dominium ?mierci. Rozwija?a si? wci?? jako delikatna okultystka i z czasem z potulnej, sympatycznej markizy zamieni?a si? wchodz?c? w konszachty z demonami i si?ami nieczystymi demonolo?k? (a nawet demonolatk?). Znana jest jako naukowiec, który rozwi?za? syndrom choroby pos?onecznej, cho? nadal cechuje j? gotycki, mroczny wygl?d to przebijaj? si? w niej tak?e cechy naukowca: dociekliwo??, wnikliwo??, przenikliwo??...

10. Aeron - (Sliff) zm??nia? nam ch?opiec przez te lata, zamieni? si? z dowódcy szalonego statku w powa?nego Pana Kapitana, który od czasu do czasu wozi? mniej lub bardziej legalny towar na swoim magicznym okr?cie. Ten Pan lubi ubija? interesy i jest sk?onny zgodzi? si? na wiele...

11. Heizinger - (Kris) powróci? po 7 latach do ?wiata ?ywych, nikt jednak nie wie komu i ile zap?aci?, by znów by? na ziemskim padole, ale z pewno?ci? du?o. Ponadto Heizinger niewiele zmieni? w swoim wizerunku. Zdar? symbol oddzia?ów Ouroborosa, ale jednak nadal emanuje z niego doza chaosu i z?a. Czy jest t? sam? osob??

12.Królowa Atlantis - (Dagon) w?adczyni pe?n? g?b?. Tytu?uje si? Królow? Atlantis, w?adczyni? Atlantydy. Cho? wzbudza szacunek, a nawet strach nie budzi niczyjego zaufania. Wiadomym jest, ?e jest szalona, a jej zachcianki musz? stawa? si? rzeczywisto?ci?. Wiadomym jest, ?e uwielbia zadawa? nurtuj?ce, niewygodne i trudne pytania, docieka? rzeczy nieoczywistych. Czasami nosi si? staromodnie, wr?cz na mod?? greck?, a czasami przywdziewa stroje z innych epok, w szczególno?ci upodoba?a sobie stroje z wieku pary. Z nieod??czn? fajk? z opium przywita Was w Karmazynowej Sali.

13.Królowa Lamia - (Mistif) z twarzy tej kobiety bije wyra?nie okrucie?stwo, dominacja i.. jeszcze jedna rzecz jednak nie jeste? pewie? czy jest to zalotno?? czy apetyt? Jej ?wiat le?y poza zasi?giem wi?kszo?ci istot, a ona sama jest za? precyzyjn? kobiet?, która opanowa?a strategi? wielu wojen i wielu tragicznych wydarze?. Najbardziej przera?aj?ce jest to, ?e cho? w?ada Lami? od tysi?cleci to wci?? wygl?da na m?od?, a? zbyt m?od?, ambitn? i pi?kn? osóbk?...

14. Ziegfried Serp - (Tower) cia?o tego m??czyzny zdobi? liczne bruzdy, rany, szramy, blizny i tatua?e. Cho? jest blady na pierwszy rzut oka rzuca si? jego azjatycko-kaukaskie pochodzenie. Mówi z wyra?n? wy?szo?ci?, unosi si? ponad reszt? t?umu i nikt za bardzo nie wie sk?d pochodzi... jego cia?o zdobi antyczny pancerz, przy pasie nosi co? bardzo przypominaj?cego tasak.

15. Ildiko - (Ada) wygl?daj?ca na zaledwie dziewczyn? czerwonow?osa pi?kno?? zdaje si? nie mie? tu zbyt wiele do powiedzenia. Zw?aszcza, ?e na jej szyi znajduje si? pot??na obro?a, która prawdopodobnie wi?zi j? w tym dziwnym miejscu. Kim jest? By? mo?e kto? z was si? dowie... Ildiko t?sknie spogl?da na Dantego.

16. Hans Christian Andersen - (Vonen) ten stetrycza?y, szanowny m?? stanu niewiele si? zmieni? od waszej ostatniej wizyty. By? mo?e nieco bardziej posiwia?, lecz wci?? nosi si? staromodnie, na krok nie puszczaj?c swojego najwi?kszego dzie?a - swoich ba?ni. Nosi ze sob? czarne pióro (ten rekwizyt zapewni? Ci MG).
Ostatnio zmieniony przez Alfar 2009-09-04, 07:28, w całości zmieniany 1 raz  

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-04, 07:28   

Lista postaci zosta?a rozszerzona, nieoczekiwanie b?dzie nas wi?cej!

Alfar 
Cz?onek Noctem
Woody Allen

Wysłany: 2009-09-04, 23:16   

Postaci zosta?y rozes?ane... id? umiera? w spokoju...

jezu...

cierpi?...

Odpowiedz do tematu