Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Ziemie Ja?owe 2013 - Konwent Postapokaliptyczny
Autor Wiadomość
Jegred

Wysłany: 2013-04-20, 10:24   Ziemie Ja?owe 2013 - Konwent Postapokaliptyczny

Ziemie Ja?owe powracaj?!

Zapraszamy wszystkich fanów postapokalipsy do udzia?u w trzeciej ods?onie Zag??biowskiego Konwentu Postapokaliptycznego - Ziemie Ja?owe 2013!

Tegoroczna edycja odb?dzie si? w dniach 3-7 lipca i podobnie jak w latach ubieg?ych utrzymana b?dzie w konwencji postapokaliptycznego westernu. Miejsce równie? pozostaje bez zmian - opuszczona kopalnia w miejscowo?ci B?dzin-Grodziec ponownie stanie si? zapad?? dziur? na granicy pustkowi - miasteczkiem Zgorzel potocznie zwanym Gangren?.

Wszelkie, dost?pne na t? chwil? informacje, znajdziecie na stronie internetowej Ziem Ja?owych, Facebooku oraz forum.

Pojawi? si? równie? pierwszy plakat przygotowany przez Darka Kocurka:

Zapraszamy!

Jegred

Wysłany: 2013-04-20, 10:24   

Przedp?aty i wprowadzenie fabularne

Je?li chcecie si? dowiedzie? co wydarzy?o si? w miasteczku Zgorzel i okolicach w przeci?gu ostatniego roku, to zapraszamy do zapoznania si? z wprowadzeniem do tegorocznej Gry Terenowej.

Zdecydowali?cie si? ju? na przyjazd na Ziemie Ja?owe? Zach?camy w takim razie do dokonania przedp?aty - organizatorom pozwoli to na lepsze przygotowanie zlotu, a Wy zaoszcz?dzicie 15 z?otych. Informacji o przedp?atach szukajcie tutaj.

Na deser przygotowali?my nowy plakat autorstwa Marzeny Rygielskiej nawi?zuj?cy do fabu?y LARPa:

Jegred

Wysłany: 2013-05-08, 16:24   

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzbogaceniem programu tegorocznych Ziem Ja?owych do przesy?ania propozycji swoich punktów. Dla prelengentów przy akredytacji przewidziana jest zni?ka w wysoko?ci 15 z?otych za godzinn? atrakcj?.

Formularz zg?aszania punktów programu.

Ponadto utworzone zosta?o wydarzenie na Facebooku - zach?camy do potwierdzania swojej obecno?ci oraz zapraszania znajomych. A na koniec, pachn?cy jeszcze farb? drukarsk? najnowszy numer ZGORZEL TIMES #1/2013 - fabularna gazetka wydawana przez Niezale?ne Biuro Prasowe miasta Zgorzel trafia prosto w Wasze r?ce!

Jegred

Wysłany: 2013-05-14, 21:38   

Frakcje oraz zg?aszanie postaci na Gr? Terenow?.

Ruszy?o zg?aszanie postaci na Gr? Terenow? jaka b?dzie mia?a miejsce na tegorocznych Ziemiach Ja?owych - lista frakcji jest nieco d?u?sza ni? w latach ubieg?ych, tak?e na pewno ka?dy gracz znajdzie co? ciekawego dla siebie.

Formularz Zg?aszania Postaci na Gr? Terenow?.

Pami?tajcie, ?e wype?nienie formularza u?atwi nam osadzenie Waszej postaci w fabule, a dodatkowo dostaniecie dost?p do ukrytego forum frakcyjnego.

Przy okazji chcieli?my zdementowa? nasz Prima Aprilisowy ?art, gdy? dochodz? nas s?uchy, i? cz??? osób wybiera si? do wydobywczej kolonii Zgor19 w kosmosie. Niestety, fabu?a Ziem Ja?owych b?dzie nadal osadzona w nudnym, westernowym miasteczku, a nieciekawe w?tki z lat poprzednich doczekaj? si? swej równie nieciekawej kontynuacji.

Jako dowód prezentujemy kolejny (nie maj?cy nic wspólnego z kosmosem!) plakat przygotowany przez Marzen? Rygielsk?:

Jegred

Wysłany: 2013-05-25, 16:37   

Zwiastun programu i aukcja za PD-ki.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zak?adki Program, gdzie zapoznacie si? z kilkoma atrakcjami, które zosta?y ju? zatwierdzone na tegoroczn? edycj? Ziem Ja?owych.

Jak b?dziecie spamowali nowe fora, to dawajcie tylko pierwszego posta i najwa?niejsze linki: wstep do larpa, frakcje, zglaszanie punktów programu,

Informujemy równie?, ?e podobnie jak w latach ubieg?ych, po Grze Terenowej odb?dzie si? aukcja nagród - gracze b?d? mieli mo?liwo?? wylicytowania ciekawych nagród rzeczowych za zdobyte podczas gry Punkty Do?wiadczenia. W porównaniu do zesz?ego roku zwi?kszy?a si? liczba mo?liwo?ci zdobywania PD-ków - szczegó?y znajdziecie tutaj.

Na koniec warto jeszcze wspomnie? o zni?ce rafineryjno-zakonnej (osoby regularnie odwiedzaj?ce zloty mog? zaoszcz?dzi? par? z?otych na akredytacji) oraz nowym plakacie przygotowanym przez Anex.

Jegred

Wysłany: 2013-06-10, 20:47   

Go?cie Ziem Ja?owych!

Podobnie, jak w latach ubieg?ych, tak i tym razem na konwencie pojawi? si? znane osobisto?ci - zapraszamy do zapoznania si? z list? go?ci (Robert Szmidt, Darek Kocurek, Micha? Go?kowski, Lotar Knives), których b?dziecie mieli okazj? spotka? na tegorocznych Ziemiach Ja?owych.

Ponadto postanowili?my przed?u?y? termin przyjmowania przedp?at oraz zg?aszania punktów programu - macie jeszcze czas do 16 czerwca. Zach?camy ponownie do dokonywania przedp?at - organizatorom pozwoli to na lepsze przygotowanie zlotu, a Wy zaoszcz?dzicie 15 z?otych.

Równie? prezentujemy kolejny plakat przygotowany przez Ann? K?dzior oraz Anex

Na cz??ci konwentowej Ziem Ja?owych funkcjonowa? b?dzie Games Room - miejsce dla osób, które pragn? zrelaksowa? si? przy ciekawej planszówce czy karciance. Uczestnicy b?d? mieli mo?liwo?? wypo?yczenia i zagrania w jedn? z wielu gier - dok?adn? list? znajdziecie tutaj.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem koszulki lub naszywki Ziem Ja?owych zapraszamy do zapoznania si? z tym tematem - pami?tajcie, ?e dzi?ki przedp?acie zaoszcz?dzicie kilka z?otych. Na zamówienia czekamy do 16 czerwca!.

A tak prezentuj? si? nasze nowe koszulki!!

Jegred

Wysłany: 2013-06-19, 23:50   

W zwi?zku z konieczno?ci? dopieszczania fabu?y LARPa oraz zaz?bienia
poszczególnych questów postanowili?my zamkn?? zg?oszenia postaci na Gr?
Terenow? - na wype?nienie formularza macie czas do 23 czerwca. Spokojnie, je?eli nie
zd??ycie wys?a? postaci, to nie znaczy, ?e nie we?miecie udzia?u w LARPie.
Po prostu Wasza posta? wystartuje jako Przyjezdny, który niedawno zawita? do Zgorzel (alternatyw? jest napisanie PMa do Rae).

Je?eli macie ochot? si? z nami zobaczy? przed zlotem, to zapraszamy w najbli?szy weekend do katowickiego Spodka na targi ludzi z pasj?, czyli Pasjonaty 2013!

A na koniec zach?camy do zerkni?cia na wywiad jaki przeprowadzi? z nami Raport Obie?y?wiata

Odpowiedz do tematu