Noctem Grupa LARPowa z Poznania
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Geas: Burgkon
Autor Wiadomość
Baku 

Wysłany: 2011-09-04, 21:08   Geas: Burgkon

Nie organizuj?, ale powiem, bo my?l?, ?e warto ;-)

Geas:Burgkon to pierwsza ods?ona tego konwentu; Forma gry, tocz?cej si? w prawdziwym ?redniowiecznym zamku odci?tym od ?wiata zewn?trznego i ca?? dob? bez przerw, u?atwia wczucie si? w postacie. Realistyczne otoczenie pozwoli jak najpe?niej przenie?? si? do ?wiata fantasy. W tej jak najpe?niejszej iluzji mo?e potoczy? si? opowie?? godna zapami?tania w pie?niach bardów i minstreli...

Na Geas: Burgkon gramy od pi?tkowego popo?udnia-wieczoru do nocy z soboty na niedziel? poranka bez przerwy. Oznacza to oko?o 24 do 30 godzin nieprzerwanej fabu?y. B?dzie mo?na spa?, je??, pi? i chodzi? do wychodka w grze, pozostaj?c in character. W grze b?d? odpowiednie komnaty, jad?o i napitek itd.

Je?eli chodzi o zasady: gra bez mechaniki, w konwencji dramy, tak?e pozytywnie :->

Miejscówka: Zamek Grodziec ko?o Z?otoryi na Dolnym ?l?sku - ?redniowieczny zamek na samotnym, wulkanicznym wzgórzu. Wyst?powa? w kilku filmach, np. jako klasztor Melitele w serialowym Wied?minie; a wcze?niej dzia?a? tu teatr Grotowskiego.

Akredytacja wynosi 86 z?otych i zawiera nocleg, dojazd ( z Wroc?awia) i wy?ywienie w ramach gry.

Wi?cej info i zg?oszenia: www.geas.pl

Jedynym mankamentem jest data: 14-16 X 2011, czyli Copernicon... ;) Mimo wszystko, je?li kto? na pierniki si? nie wybiera, to serdecznie zapraszam, bo zapowiada si? do?? godnie :-)

Hedere 
Bluszcz

Wysłany: 2011-09-04, 22:32   

ja si? zastanawiam, i to mocno.

generalnie wszystko zale?y od tego, jak bardzo nie b?d? mia?a pieni?dzy w tym czasie; je?li tylko troch?, to jad? na Copernicon, je?li bardziej, to na Geas, bo wyjdzie sporo taniej, no i ten zaaaaamek! :P

Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

ZviR 
Great Scott!

Wysłany: 2011-09-05, 09:55   

ja si? ca?y czas mocno zastanawiam :D

www.aramis.pl

Brethil 

Wysłany: 2011-09-06, 23:35   

Ja jade, nawet mam ju? rol? zaklepan? ;)

Baku 

Wysłany: 2011-09-07, 14:41   

Ja te? rozwa?a?am i wypu?ci?am tak? ma?? czujk?, ?eby sprawdzi? kto jedzie ;) copernicon rok temu by? naprawd? udany i troch? ?al... Ale Geas te? zapowiada si? ciekawie- du?o gry, klimat i cytuj?c trafny komentarz Hedere - 'zameeek', który sam w sobie jest niebagatelnym argumentem ;) mam tak?e szcz??cie posiada? darmow? wej?ciówk?, co przekonuje mój portfel, hihi :> w ka?dym razie wahaj?cym si? polecam i mam nadziej?, ?e do zobaczenia na miejscu! :)

Odpowiedz do tematu